Проблеми з авторизацією ВоляТВ

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

Re: Проблеми з авторизацією ВоляТВ

@Mikael Як це можливо? Додаток підключається на місяць і його треба перепідключати кожного місяця? І як тоді доступ діяв до сьогоднішнього ранку, а не до 25 липня?

Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр

перевірити які послуги активні ви можете самі в своєму кабінеті. 
Подивіться, якщо дійсно послуга не підключена - то підключить Воля ТВ і потім перевірте доступ до неї 

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

@vitttt @Mikael вчора ввечері і правда підключення додатку стало активним у меню послуг. Підключила, але проблеми це не вирішило - пристрій прив'язаний до іншого аккаунту. і це аккаунт іншого оператора і додатку tv+, як я і писала. Якщо номеру у немає в системі, чи можна перевірити логін - 864368. Можливо, вам потрібен id пристрою і можна відв'язати за ним?

Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр

@teta131  написав (-ла):

@vitttt @Mikael вчора ввечері і правда підключення додатку стало активним у меню послуг. Підключила, але проблеми це не вирішило - пристрій прив'язаний до іншого аккаунту. і це аккаунт іншого оператора і додатку tv+, як я і писала. Якщо номеру у немає в системі, чи можна перевірити логін - 864368. Можливо, вам потрібен id пристрою і можна відв'язати за ним?

а ну так, причина скорее всего в том, что это ваше устройство уже активно на tv+. была похожая ситуация у знакомого. вам могут отвязать от  tv+ и вы активируетесь на воля тв, но тогда на tv+ не будет работаь. То есть, одно устройство может работать или на tv+ или на воля тв. По другому никак, так мне объясняли. 

Місто

Київ

Старанний

А за що я тоді Волі плачу кошти? хтось може пояснити як і чому у додаток Воля ТВ можна зайти з аккаунту лайфселл якщо вони ніяк не зв'язані? Це абсурд якийсь. Я ж і прошу відвязати аккаунт щоб я могла користуватися послугами якщо у них одна система...
Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр

Добрий день!

@teta131, для вирішення питання повідомте, будь ласка, наступну інформацію:
- UDID SecureID вашого пристрою (наприклад, за допомогою додатку "My Device ID")

- Device Name з додатку Воля TV (натисніть на "+" в меню активації).

Один пристрій може працювати лише у одному iз додаткiв (Воля TV або Lifecell TV+). 

Всім учасникам теми дякую за допомогу. 

Highlighted
Старанний

UDID 631565ba48fc52d4
ім'я пристрою VMP-042-324.02.d4

Дякую )))
Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр

@teta131 , дякую за уточнення даних. Вони передані до відповідного відділу.   

Highlighted
Старанний

Чудово! 😊
Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр

@teta131 , пристрій відв'язано. Спробуйте зараз активуватися у додатку Воля TV та повідомте тут про результат, будь ласка.  

Переглянути рішення в оригінальному пості