Проблеми з авторизацією ВоляТВ

ВИРІШЕНО
Старанний

Проблеми з авторизацією ВоляТВ

Вчора додаток чудово працював, сьогодні спочатку відкрився з вікна авторизації і повідомлення "перевищено кількість пристроїв", після перезавантаження з повідомлення про " прив'язаний до іншого аккаунту". Нещодавно було оновлення. Нічого не змінилося, пристрої нові не додавала, з додатку не виходила.  Раніше був на аккаунті 380685890896, після підключення інтернету  договір змінився, відв'язали і на 900858623 чудово працював більше місяця і от сюрприз. Як це виправити?

Місто

Хмельницький

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

@teta131 , пристрій відв'язано. Спробуйте зараз активуватися у додатку Воля TV та повідомте тут про результат, будь ласка.  

Переглянути рішення в оригінальному пості

Відповідей: 20
Унікальний

а как давно меняли аккаунт?

Місто

Київ

так давно, в день підключення по новому договору - місяць або більше. Я вже з'ясувала до якого аккаунту він перепривязався - у коментарі нижче пояснила цей абсурд
Місто

Хмельницький

слышал о таком, что одно устройство может быть подключено только к одному приложению такого вида

Місто

Київ

чому, якщо це дві різні компанії, аккаунти, послуги? вони повинні надавати цю інформацію до підключення, напевно... це всеодно що авторизуватися в мобільному банку з даними від іншого бо в них одні інвестори
Місто

Хмельницький

Старанний

Це вже клініка якась. Доки чекала на реакцію, з'ясувала  в чому справа: у додатку tv+ від lifecell. він не авторизовував по тій же причині до сьогодні, коли пристрій відвязали і зайшла туди - перестав працювати Воля ТВ, встановлений на той же планшет. І з даними від тв+ я зайшла! ці два аккаунти не пов'язані між собою, у мене не спільні послуги і навіть номер інший. Я розумію, що система може й одна, але до чого тут окремі додатки й абоненти? Як таке може відбуватися взагалі? Тепер щоб зайти в мій аккаунт ВоляТВ мені що, потрібно відмовитися від деяких послуг мобільного оператора? Якщо так, відвяжіть пристрій від аккаунту 380932096829, логін 864368

Місто

Хмельницький

Якщо так, відвяжіть пристрій від аккаунту 380932096829, логін 864368

думаю тут нужно писать на службу поддержки лайфселл, если это их аккаунт

Місто

Київ

так лайфселл свою проблему вирішив, не скаржитись ж їм на те, що все працює... не авторизується саме воля тв і аккаунт волі
Місто

Хмельницький

@teta131 доброго дня!

Договору 380932096829 не зафіксовано в нашій базі.

По договору 900858623 додаткова послуга "Мобільний додаток Воля TV" діяла тільки до 25-07-2019 р.

@Serhii_Iv-IF-UA @MikeCineDragon2049 дякую за допомогу!

Місто

Київ

@Mikael Як це можливо? Додаток підключається на місяць і його треба перепідключати кожного місяця? І як тоді доступ діяв до сьогоднішнього ранку, а не до 25 липня?

Місто

Хмельницький

перевірити які послуги активні ви можете самі в своєму кабінеті. 
Подивіться, якщо дійсно послуга не підключена - то підключить Воля ТВ і потім перевірте доступ до неї 

Місто

Київ

@vitttt @Mikael вчора ввечері і правда підключення додатку стало активним у меню послуг. Підключила, але проблеми це не вирішило - пристрій прив'язаний до іншого аккаунту. і це аккаунт іншого оператора і додатку tv+, як я і писала. Якщо номеру у немає в системі, чи можна перевірити логін - 864368. Можливо, вам потрібен id пристрою і можна відв'язати за ним?

Місто

Хмельницький

@teta131  написав (-ла):

@vitttt @Mikael вчора ввечері і правда підключення додатку стало активним у меню послуг. Підключила, але проблеми це не вирішило - пристрій прив'язаний до іншого аккаунту. і це аккаунт іншого оператора і додатку tv+, як я і писала. Якщо номеру у немає в системі, чи можна перевірити логін - 864368. Можливо, вам потрібен id пристрою і можна відв'язати за ним?

а ну так, причина скорее всего в том, что это ваше устройство уже активно на tv+. была похожая ситуация у знакомого. вам могут отвязать от  tv+ и вы активируетесь на воля тв, но тогда на tv+ не будет работаь. То есть, одно устройство может работать или на tv+ или на воля тв. По другому никак, так мне объясняли. 

Місто

Київ

А за що я тоді Волі плачу кошти? хтось може пояснити як і чому у додаток Воля ТВ можна зайти з аккаунту лайфселл якщо вони ніяк не зв'язані? Це абсурд якийсь. Я ж і прошу відвязати аккаунт щоб я могла користуватися послугами якщо у них одна система...
Місто

Хмельницький

Добрий день!

@teta131, для вирішення питання повідомте, будь ласка, наступну інформацію:
- UDID SecureID вашого пристрою (наприклад, за допомогою додатку "My Device ID")

- Device Name з додатку Воля TV (натисніть на "+" в меню активації).

Один пристрій може працювати лише у одному iз додаткiв (Воля TV або Lifecell TV+). 

Всім учасникам теми дякую за допомогу. 

UDID 631565ba48fc52d4
ім'я пристрою VMP-042-324.02.d4

Дякую )))
Місто

Хмельницький

@teta131 , дякую за уточнення даних. Вони передані до відповідного відділу.   

Чудово! 😊
Місто

Хмельницький

@teta131 , пристрій відв'язано. Спробуйте зараз активуватися у додатку Воля TV та повідомте тут про результат, будь ласка.  

Переглянути рішення в оригінальному пості

@Alexandra А власне вже зайшла! Думала згорнути додаток, а він увійшов сам. Величезне Дякую за допомогу всім учасникам теми @vitttt @Mikael @Alexandra @MikeCineDragon2049 @Serhii_Iv-IF-UA

Тепер треба добитися щоб лайфселл з своїм безкоштовним трафіком інших в оману не вводив)))

Місто

Хмельницький

Досвідчений

@teta131  написав (-ла):

Вчора додаток чудово працював, сьогодні спочатку відкрився з вікна авторизації і повідомлення "перевищено кількість пристроїв", після перезавантаження з повідомлення про " прив'язаний до іншого аккаунту". Нещодавно було оновлення. Нічого не змінилося, пристрої нові не додавала, з додатку не виходила.  Раніше був на аккаунті 380685890896, після підключення інтернету  договір змінився, відв'язали і на 900858623 чудово працював більше місяця і от сюрприз. Як це виправити?

Потрібна допомога модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Івано-Франківськ