Проблеми з роботою тюнера Kaon CO 3510

Ентузіаст

Проблеми з роботою тюнера Kaon CO 3510

Доброго дня! 

В мене проблема з гібридним тюнером Kaon CO 3510 . Періодично приблизно раз в 2-3 дні тюнер зависає . Світиться статична картинка без звуку і тюнер не реагує на натискання кнопок. Допомагає тільки гаряче перезавантаження методом відключення від мережі із чеканям до 5 хв поки він по новому завантажиться. Вже дістало! Ця проблема спостерігається у всіх з даним обладнанням? Чи це тільки в мене "глючить" тюнер?

Місто

Рівне

Відповідей: 10
Розумник

@TestPassed , скорее всего отходит антенный кабель, можно взять оборудование в полной комплектации и проверить в одном из Центров обслуживания, там если нужно - заменят, паспорт свой обязательно возьмите.

Может понадобится: https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/nalashtuvannya-tyunera-kaon-3510-ott-hybrid

Місто

Київ

Не думаю що справа в антенному кабелі. Тюнер в такому випадку все одно реагував би на натискання кнопок на пульті, а в моєму випадку висить "намертво" і не подає ознак життя! 

Місто

Рівне

Краще поміняти його на новий.
Поміняти можна у Центрі продажів у вашому місті.
Місто

Київ

@Vredinna А допоможе? Не хочеться втрачати часу на дорогу. Можливо в компанії вже є більш якісне обладнання? В такому разі є сенс замінити. А так шило на шило яке теж буде виснути міняти немає сенсу(((

Місто

Рівне

@TestPassed  зря вы думаете, что проблема не в антенном кабеле.

посмотрите уровень сигнала в меню тюнера Menu -  Настройки - Системная Информация - Системная Информация - Уровень Сигнала

у этой модели (и не только у нее кстати, а у всех Kaon) есть такая "фича" зависать при низком уровне сигнала на антенном входе.
низкий - это меньше 50.

Місто

Днепр

Я при подключении с ним намучилась.
Картинка отображалась только при подключении тюльпанов, а подключала HDMI - темнота)))
Помогла замена расширения картинки (не помню четкое название из меню).
Місто

Київ

Якість сигналу 89 так що проблема все таки в тюнері

Місто

Рівне

Ок. Ввечері подивлюсь на рівень сигналу! Але по памяті коли дивився менше 70% небуло.
Місто

Рівне

@AndreyPopov Ви не в курсі який на даний момент більш менш стабільний смарт тюнер з тих що пропонує воля? 

Місто

Рівне

@TestPassed "стабильный" к сожалению это не о Kaon 😞

но серия Kaon VM19xx  все же пошустрее и приятней в работе.

хотя точно также иногда подвисает.

Місто

Днепр