Рестар, пауза та перемотка ефіру

Старанний

Рестар, пауза та перемотка ефіру

Добрий день! В мене питання, вже тривалий час (десь міс. 3), не працює рестарт, пауза, перемотка ефіру. Наприклад, є фільм, він вже почався як 20 хв. тисну кнопку к початку, воно щось думає, а потім скидує на прямий ефір або висне, поки неперезавантажеш. Або мандруешь по гіду та обираешь передачу клікаешь - також думає і оп висне. Що робити? Раніше такого не було, потрібна допомога.
instagram.com/natalianvegas
facebook.com/Natalo4katata
ВІДПОВІДЕЙ:25
Мудрець

Re: Рестар, пауза та перемотка ефіру

@NataliaKurina  написав (-ла):
Добрий день! В мене питання, вже тривалий час (десь міс. 3), не працює рестарт, пауза, перемотка ефіру. Наприклад, є фільм, він вже почався як 20 хв. тисну кнопку к початку, воно щось думає, а потім скидує на прямий ефір або висне, поки неперезавантажеш. Або мандруешь по гіду та обираешь передачу клікаешь - також думає і оп висне. Що робити? Раніше такого не було, потрібна допомога.

Перезавантажуєте - це ж ви вимикаєте тюнер від електромережі, так? 
Якщо ні, то відключіть його, а потім включіть, щоб він заново пройшов процес налаштування, можливо й відновив програмне забезпечення. 

Якщо це не допоможе, то краще поміняйте тюнер.

Це можна зробити в центрі обслуговування:

Краматорськ, вул. Катеринича, 18
Години роботи:
Пн-Сб: з 8:00 до 19:00
Нд: вихідний

Магістр

@NataliaKurina   яка модель тюнера/приставки у Вас?   якщо це гибрид, як приклад   СО3510, то перевірте наявність підключення до інтернету.  Якщо тільки через інтернет, треба розбиратись далі.

Місто

Харків

Старанний

Дякую за пораду, але я працювала на ЦСТ. І як це робиться знаю. Що робити з приставкою знаю. Питання інше, що усі приставки Волі такі, коли нова модель и нова прошивка все робе, а потім з виходом нової версії прошивки, функції рестарту, перемотки не працють або криво працють... Ось це питання не вирішеться заміною. Потрібно дивиться прошивку, а це вже ІТ питання...
Місто

Краматорськ

Старанний

KAON 1930, працює напряму кабелем ethernet
Місто

Краматорськ

Модератор

Доброго дня, NataliaKurina.

Дякую за повідомлення.
Прошу уточнити, яка версія прошивки вашого обладнання? 

Старанний

Версія інтерфейсу 000.000.00979 Дата інтерфейсу Sat Jul 17:23:46 2019 KAON 1930
Теги (2)
Місто

Краматорськ

Магістр

Версія інтерфейсу 000.000.00979 Дата інтерфейсу Sat Jul 17:23:46 2019 KAON 1930

@NataliaKurina  таке неподобство на усіх каналах?  На деяких каналах архівів немає в загалі.  І ні якої там паузи чи  рестарту Задоволений

Місто

Харків

Highlighted
Старанний

Знаєте не на всіх каналах є така функція. Це не передбачено компанією "Воля". А ті, що є -- любий канал обираеш, перемотуєш і висне до перезавантаження і так знову і знову. За архів нічого сказати не можу, що є, чого нема. Але якщо гратися з перемоткою в Архіві така ж картина висне и неслухається поки неперезавантажеш. Вкл та дивись і не дмухай (пауза, перемотка висне).
Місто

Краматорськ

Модератор

NataliaKurina, дякую за надану інформацію.

Данні передав до технічного відділу для перевірки.

Про результат перевірки повідомлю в даній темі.