Рестар, пауза та перемотка ефіру

Магістр

Re: Рестар, пауза та перемотка ефіру

@NataliaKurina  написав (-ла):

test2.jpg

Screenshot_192.png

Screenshot_193.png

Бачите різницю? 

Місто

Харків

Старанний

бачу)) у нас це не лікується, що найменше на нашому будинку Я.Мудрого 46. Коли я працювала на "Волі" достатньо мешканців цього будику скаржилися на довге переварюваня (завантаження) сторінок, швидкість. Були й такі що відмовлялися від послуг, бо Сателліт кращий. Нажаль, так і є... Я 7 років була на Сателіті нарікань не було зовсім, стабільний інтернет. Потім довго утримувалась від зміни провайдера, але все ж таки підключила ТВ+Інтернет. Вже 4 роки тут. То там, то тут виникають проблеми, коли працювала в мережі клацала команди на порти періодично та на приставку, коли щось лагало, але ж так не повинно бути? Тепер, кожен раз дзвонити або ходити і казати про проблеми, навіщо? В мене є чим зайнятися. А на питання, що не так фахівці провідні в Краматорську кажуть все добре, на нашому обладннані практично ідеально. Але провідний інженер мережей Карматорську та керівництво з питань інтернету затверджують, що проблема с кліентським обладнанням. Це ж просто списати все на кліента. А що два ноути принципово різні із різною начинкою і процесорами і результат не краще. Якось так... Печалька... Лаятися не в моїх принципах, прекрасно знаю, що таке обслуговування і як це нелегко, сама через це проходила (скарги та пекельний гнів абонентів...)
instagram.com/natalianvegas
facebook.com/Natalo4katata
Місто

Краматорськ

Старанний

дякую за пропозицію :-) можна ще раз поюзати Воля ТВ. Він іноді вилітав. Може щось змінилось?) Я так розумію на 3 місяці по гривні, нічого не змінилося?)
Місто

Краматорськ

Старанний

Питання дене, все ж так залишилось, потрібно довести довідома ІТ-спеціалістів, що в онлайн режимі перемотка к початку передачі або вибір передач, що вже минали на сьогодні не працює (висне).

І ще одне, я вже казала, якщо в ТВ Архіві користуватися перемоткою вперед назад, або паузою теж висне. Раніше був вихід із положення, якщо воно не "гикнуло" (зависло) нажати Back, а потім вибрати знов цю ж передачу і клацнути "Возобновить" тоді 80% з випадків воно слухається, але не завжди. Є припущення, що процесор (движок) слабенький.

Про ві-фі КАОН 1930 користування я зовсім помовчу, непрактично та не надіно (враховуючи, що у домі ві-фі багато і воно заважає і роутеру і примачу приставки). Юзала на ві-фі в мене багато перепон (стін) метрів 5-7 відстань та 3 стіни). Дивитися нереально воно висне і висне (так що ві-фі приставка по повітрю не варіант - це я так Вам для досвіду ;-) Максимум в прямій видимості до 3 метрів не більше без перепон (тобто стін)

Теги (2)
Місто

Краматорськ

Модератор

@NataliaKurina доброго дня!

Ваше питання вже було передане раніше. Очікуємо відповіді від відповідального відділу.

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Знаєте, Волевський спидтест кривий, на оклі ба мабуть, і не мабуть, а точніше і швидкість малехо бистріше набирає. Ось скрін. Воно зрозуміл, що зранку краще, але сайти поступово грузяться а не моментом. Якось так...test3.jpg

Місто

Краматорськ