Рестар, пауза та перемотка ефіру

Магістр

Re: Рестар, пауза та перемотка ефіру

@NataliaKurina  написав (-ла):
Знаєте не на всіх каналах є така функція. Це не передбачено компанією "Воля". А ті, що є -- любий канал обираеш, перемотуєш і висне до перезавантаження і так знову і знову. За архів нічого сказати не можу, що є, чого нема. Але якщо гратися з перемоткою в Архіві така ж картина висне и неслухається поки неперезавантажеш. Вкл та дивись і не дмухай (пауза, перемотка висне).

Це зрозуміло, але я хочу запропонувати зробити ще і краш тест вашого підключення до інтернету. Дуже цікаво, як "бігає інет від Краматорську  до Києва. Особливо під час ось таких вибриків. Задоволений

Будь-ласка, зробіть:

- скріншоти спидтесту  на ресурсах https://speedtest.volia.com/ або

https://2ip.ua/ru/services/ip-service/speedtest#dXA9OC4zOCZkb3duPTE2LjMmcGluZz0xNSZpcD02MzU3OTg4MjQm... ,

- побудуйте трасу  та запустіть в період трансляції пінг довжелезний  до ott.volia.com (77.120.4.226)

tracert 77.120.4.226

ping 77.120.4.226 -t

і все це викладіть в тему.  

Я деякий час користувався цією "гарною річчю", але такого ні разу не було, у каона vm1930 були інші "болячки" Посміхається на 32 зуба

Місто

Харків

Старанний

test1.jpgtest2.jpg

Ось тести ноутбука одного і другого. Пакет 100 м/б. Зрозуміло, що перший так собі, бо старенький, начинка не дуже потужна.

Тести були при роботі одного ноутбука та працюючої приставки

instagram.com/natalianvegas
facebook.com/Natalo4katata
Теги (2)
Місто

Краматорськ

Магістр

Дякую, чекаємо трасу і пінг Задоволений

Місто

Харків

Магістр

@NataliaKurina  написав (-ла):

test2.jpg

Дивно, швидкість набирає,  як паротяг (провоз). Посміхається на 32 зуба  Далеченько, згоден, але не дуже це гарно 

Місто

Харків

Старанний

дик два ноута так набирають, так було і три роки тому, приходив Ігор Барабаш налаштував, все, але як набирав ноут її повільно, так і набирає. Дивно що і новий ноут так само, а цей новенький другий і система нова...
Місто

Краматорськ

Ентузіаст

Кинотеатры и youtube на приставке работают нормально? Проверив можно узнать или беда в целом с интернетом на приставке, или только с перемоткой/рестартом.

Старанний

перевірила тільки що. Всі кінотеатри працюють, перемотуються. ТВ архів теж, ютуб - все працює. Поки писала повідомлення, онлайн ТВ зависло (((( Не працює перемотування в онлайн режимі, де є канали із записом: ні перемотування, ні окремо взята передача, яка, наприклад, була 2 години тому, скидує до поточної передачі або зависає зовсім, поки не перезавантажити ...
Місто

Краматорськ

Старанний

trasa_ping.jpg

Ось тест траси і пінгування по ві-фі

Нижче, напряму кабелемping.jpg

trasa_ping_2.jpg

є і 13 і 14 і 15 і 17

Місто

Краматорськ

Магістр

дякую! в цілому все добре 

Місто

Харків

Магістр

@NataliaKurina  є питання, а Ви не користуєтесь послугою Воля ТВ на смартфоні?

@Mikael  як Ви дивитесь на те, щоб в якості тесту та морального задоволення клиєнта запропонувати таке? Підморгує 

За 1 гривню! можу виступити спонсором Посміхається на 32 зуба  

Місто

Харків