Setanta

Мудрець

Re: Setanta

@vik_p  написав (-ла):

Можно ли сделать звуковую дорожку с украинским языком первой по умолчанию? Как никак в Украине находимся.

Можно, это через настройки тюнера делается.

Сделайте сброс к заводским установкам и когда будете настраивать, то выбирайте нужный язык. 

Місто

Київ

Відслідковувач

Дійсно..тв-картинка каналу Сетанта на Волі жахлива....всі канали чудово/нормально транслюються з точку зору якості картинки...тільки одна Сетанта  це катастрофа...на Мегого та на Sweet.tv якість картинки більш/менш пристойна...не зависає практично ніколи...а от Воля дає таку телевізійну  картинку, що дивитися цей канал на Волі неможливо...коли Воля це виправить? не вірю, що таку картинку дає сама Сетанта...  

Місто

Київ

Старанний

Так Воля любит часто сигнал из того места брать,куда луч света не проникает. они Интер исхитрялись с лагами передавать во время чемпионата мира по футболу....По ОLL тв картинка была идеальная . а у Воли как будто,извиняюсь из жопы трансляция идет.Когда в Украине перешли из аналога в цифру полегче стало,но есть еще таланты в компании Воля. они исхитряются даже цифровые каналы изговнить.

Місто

Вінниця

Старанний

Всем доброе утро

По вопросу качества трансляции "Сетанта": не знаю как у кого, но у меня в выходные дни данный канал работал замечательно, без лагов (за вчера и позавчера не проверял, может что-то и поменялось).

Я нахожусь в Киеве, пакет  -цифровое ТВ от Воли

Как-то так )))

З повагою,
Олег Про...
Місто

Україна, м. Київ

Відслідковувач

Добрий ранок! Я також в Києві знаходжуся...Однак картинку Сетанти дивитися неможливо...пакет Воля PowerTime +200...сподіваюся, що найближчими днями все виправлять, підналаштують...адже на Мегого і на Sweet.tv картинка більш/менш нормальна...не зависає, не тормозить..крім того , чомусь в мобільному додатку Волі каналу Сетанти немає у мене..вчора принаймні не було...

Місто

Київ

Старанний

@Олег1967  написав (-ла):

Добрий ранок! Я також в Києві знаходжуся...Однак картинку Сетанти дивитися неможливо...пакет Воля PowerTime +200...сподіваюся, що найближчими днями все виправлять, підналаштують...адже на Мегого і на Sweet.tv картинка більш/менш нормальна...не зависає, не тормозить..крім того , чомусь в мобільному додатку Волі каналу Сетанти немає у мене..вчора принаймні не було...

Зрозуміло, у меня м. Київ, пакет Воля Turbo HD +200 … і у минулі вихідні все було гаразд (що було вчора-позавчора не знаю, не було часу дивитися).  Паралельно маю змогу дивитися на sweet.tv  через медіа-плейєр Xiaomi Mi4 box - і скажу, на мій погляд, якість зображення у Воля навіть краща.

З повагою,
Олег Про...
Місто

Україна, м. Київ

Відслідковувач

Хороший и полезный совет, наверно, для тех у кого тюнер есть.

Місто

Київ

Мудрець

@vik_p  написав (-ла):

Хороший и полезный совет, наверно, для тех у кого тюнер есть.

А у вас САМ модуль?

Если да, то нужно смотреть настройки телевизора, может что-то и есть похожее. 

Місто

Київ

Відслідковувач

Скинув налаштування до заводських ..знову запустив пошук каналів....і знову Сетанта показує жахливо..гірше всіх каналів ...картинка зависає...тормозиться..дивитись таке  неможливе без матюків...що у Волі з показом Сетанти?..чи може це тільки у мене таке?..звукова доріжка йде без проблем...тв-картинка тихий ужас...

Місто

Київ

Відслідковувач

накінець то все нормально нібито працює....картинка не тормозиться....проблем немає..Сетанта показує вже без підтормажування....

Місто

Київ