Тарифи і їх відображення в кабінеті "Воля"

Допитливий

Тарифи і їх відображення в кабінеті "Воля"

Коли я підключився до "Волі" мій тариф ВОЛЯ Smart HD : Optimal HD був ... не пам"ятаю скільки. Однак, я БАЧИВ скільки вартує мій тариф. З часо тарифи змінилися і я у 2017 році платив 120 грн. і я бачив цю суму, коли заходив у свій аккаунт. Тепер тариф не змінювали (і повідомлень не було). Однак, суму тарифу з кабінету прибрали. Тепер я не бачу який у мене тариф. Зате тепер почали з"являтися повідомлення, що у мене виникає заборгованість до кінця місяця, хоча я оплачую тариф регулярно. Це що, прихований вид шахрайства? Поверніть інформацію про тариф у мій кабінет!!! Кабінет для того і є, щоби я не вишукував у просторах інтернету інформацію яка є у договорі між мною і надавачами послуг.

Місто

Тернопіль

Відповідей: 2
Магістр

@VVD  написал (-а):

Тепер тариф не змінювали (і повідомлень не було).

последний раз тарифы изменялись с 01.05.2018

и сообщения об этом были

@VVD  написал (-а):

Тепер я не бачу який у мене тариф.

а в каком разделе Мой Кабинет вы смотрите?

слева есть меню и там написано:

МІЙ ПРОФІЛЬ

Мої послуги

Місто

Днепр

Гуру

@VVD  написав (-ла):

Коли я підключився до "Волі" мій тариф ВОЛЯ Smart HD : Optimal HD був ... не пам"ятаю скільки. Однак, я БАЧИВ скільки вартує мій тариф. З часо тарифи змінилися і я у 2017 році платив 120 грн. і я бачив цю суму, коли заходив у свій аккаунт. Тепер тариф не змінювали (і повідомлень не було). Однак, суму тарифу з кабінету прибрали. Тепер я не бачу який у мене тариф. Зате тепер почали з"являтися повідомлення, що у мене виникає заборгованість до кінця місяця, хоча я оплачую тариф регулярно. Це що, прихований вид шахрайства? Поверніть інформацію про тариф у мій кабінет!!! Кабінет для того і є, щоби я не вишукував у просторах інтернету інформацію яка є у договорі між мною і надавачами послуг.

8. Где посмотреть стоимость тарифа в месяц.

Спойлер

Информацию о стоимости Вашего тарифа в месяц Вы можете найти в разделе «Мой счет», выбрав пункт «Баланс» и «Рекомендовано оплатить».
Нажав на одну из этих ссылок Вы можете посмотреть полную детализацию Ваших списаний, а также узнать, действует ли скидка в этом месяце.

5.png

6.png
Информацию вы также можете посмотреть по ссылке

Місто

Київ