Відновлення роботи Аналогового ТБ

Допитливий

Відновлення роботи Аналогового ТБ

Перестав працювати пакет Аналогове телебачення Базовий. Скоріше за все надання послуги було призупинено через заборгованість. Я погасила заборгованість і здійснила авансовий платіж. Коли роботу пакета буде відновлено? (номер договору 320031962)

Місто

Львів

Відповідей: 15
Представитель компании

ViraM, доброго дня. У Вас надається послуга аналогового телебачення. За останні місяці немає зареєстрованих відключень по Вашому договору. Що у Вас показує телевізор?

Місто

Київ

Телевізор показує тільки неякісне зображення кількохканалів, вочевидь, на основі прийому хвиль зовнішнього походження. При запуску автопошуку каналів ситуація не змінюється. Зєднання кабеля перевірено, хіба що щось у роздатчику назовні

IMG_20180418_145051.jpg

Місто

Львів

Пропоную викликати нашого майстра, який перевірить кабель, рівень сигналу на нашому обладнанні та на виході з телевізійного кабелю в квартирі. 

20.04.2018 в період з 15:00 до 20:00 Вам буде зручно очікувати нашого майстра? 

Чекаю Вашої відповіді для оформлення заявки. 

Так, оформляйте заявку. Будемо чекати майстра у вказаний час. Дякую.

Місто

Львів

Заявку оформив на 20.04.2018 (Ви маєте отримати СМС повідомлення), майстра прошу очікувати в період з 15:00 до 20:00. 

В день візиту майстер буде Вам телефонувати, будь ласка, відповідайте на телефонні дзвінки.

Вартість виклику майстра: 50.00грн. + оплата за додаткові матеріали (за необхідністю). 

Насправді, виявилося, що через заборгованість було фізично від'єднано кабель у розподільнику (як я припускала відразу). Але мене про це ніяк не було повідомлено. Майстер, який приходив, почав спочатку перевіряти кабель у приміщенні, потім налаштування на телевізорі, а вже потів подивився у розподільник. І повідомив, що інформації про відключення ніде не зафіксовано, хоча дійсон було відключення. Цікаво, як ямала дізнатися про відключення, окрім як власним приипущенням через зникнення зображення?

Місто

Львів

Представитель компании

ViraM, доброго дня.

Дякуємо за інформацію, компанія не відключає абонентський відвід без попередження. Інформація про відключення також реєструється в білінговій системі. По звіту техніка  було пошкодження підключення, яке він відновив.

Місто

Київ

@ViraM  написал (-а):

І повідомив, що інформації про відключення ніде не зафіксовано, хоча дійсон було відключення. Цікаво, як ямала дізнатися про відключення, окрім як власним приипущенням через зникнення зображення?

скорее всего отключали кого-то из соседей. но поскольку в коробках всегда полнейший бардак 😞 , то предыдущий мастер по ошибке отключил не тот кабель 😞

@ViraM думаю вам должны вернуть деньги за вызов мастера! да @VaKo?

Місто

Днепр

Здравствуйте!

@AndreyPopov, спасибо за помощь в сообществе. Начислений за вызов техника (20.04.2018) по договору @ViraM не производилось. Вызов техника в данном случае был бесплатным.

@Alexandra  написал (-а):

Вызов техника в данном случае был бесплатным.

это не может не радовать 😉

Місто

Днепр

Мастер сказал, что отключали скорее всего их люди, за неуплату. Просто не зафиксировали это в бумагах. Плюс  у меня на балконе (а вход по балкону, где в квартирах  живут еще 2 бабушки-божие одуванчики, вряд ли они отключали:). Выход на балкон по кодовому замку. Плюс коробка закрытая была и простой отверткой ее открыть мастер не смог. Но за 50 гривен - спасибо

Місто

Львів

@ViraM  написал (-а):

Мастер сказал, что отключали скорее всего их люди, за неуплату. Просто не зафиксировали это в бумагах.

больше слушайте этих горе-"мастеров" 😞

за неуплату отключают если баланс в минусе как минимум месяц (для аналогового ТВ)!

у вас что месячная задолженность?

а если у вас включена услуга "Кредитование" то срок до отключения уже два месяца!

Місто

Днепр

А в документе, который я подписала, в присутствии вызванного мастера, и в копии, которую он мне оставил, 50 грн. за вызов фигурирует...

Місто

Львів

А в документе, который я подписала, в присутствии вызванного мастера, и в копии, которую он мне оставил, 50 грн. за вызов фигурирует...

ViraM, это стандартный пункт для платной заявки в которой указывается стоимость вызова мастера. 
Так как мастер определил, что неисправность была в щитовой, то оплата за вызов мастера не списывалась.  

Кмітливий

Я немного не понял, вызов мастера это платная услуга или как?
Місто

Херсон