Відсутні послуги, а нарахування проводится.

Допитливий

Відсутні послуги, а нарахування проводится.

Знову змушені звертатися, але мабуть і в останнє. Не працював інтернет, повідомили про надавала послуг, через 2 дні прийшов майстер, який навіть до квартири не заходив, щось полаголив у ящику, який належить надавачу послуг, а відповідно і доступ до нього має лише він. Результат: інтернет працює, і нараховано 30 грн. за усунення причин відсутності. Питання: це що, з моєї вини не працював інтернет? Чому я маю це сплачувати?

Крім того, 2.07. Кривим Рогом пронісся ураган, повалені дерева, обірвані кабелі, не працює телебачення третій день, ремонтні роботи не проводяться, АЛЕ нарахування продовжуються.

В додаток до всього ще й попередили про зростання вартості послуг.

Про якість наданих послуг ніхто не турбується, а от грошей здерти, так побільше б!? 

Місто

Кривий Ріг

Відповідей: 5
Магістр

@298-80-13  написав (-ла):

Знову змушені звертатися, але мабуть і в останнє. Не працював інтернет, повідомили про надавала послуг, через 2 дні прийшов майстер, який навіть до квартири не заходив, щось полаголив у ящику, який належить надавачу послуг, а відповідно і доступ до нього має лише він. Результат: інтернет працює, і нараховано 30 грн. за усунення причин відсутності. Питання: це що, з моєї вини не працював інтернет? Чому я маю це сплачувати?

Крім того, 2.07. Кривим Рогом пронісся ураган, повалені дерева, обірвані кабелі, не працює телебачення третій день, ремонтні роботи не проводяться, АЛЕ нарахування продовжуються.

В додаток до всього ще й попередили про зростання вартості послуг.

Про якість наданих послуг ніхто не турбується, а от грошей здерти, так побільше б!? 

@298-80-13   не все так  сумно Задоволений

1. з 30 грн.за виклик модератори поможуть розібратися. Не повинні були списувати, якщо майстер не на "колядував" собі в акті. Задоволений

2. після віновлення постуги ТБ ще раз зверніться листом до Волі про здійснення перерахунку.

І від себе, я в шоці від того, що у Вас відбувалось з погодою. Капець просто.

@Alexandra  так? Задоволений

Місто

Харків

странная какая-то сумма 30грн.

согласно Прейскуранта для Кривого Рога минимум 40грн. за

Виїзд фахівця для роботи на точці підключення до телекомунікаційної мережі, в тому числі виконання робіт:

а так вообще 90 грн. + доп.работы и материалы.

было бы интересно узнать за что 30грн.

@298-80-13 таковы правила, причем у всех! а некотоые списывают абонплату сразу за месяц вперед.

как вам уже написал @Юрий_М согласно Правил Воли перерасчет абонплаты производится по заявлению абонента после возобновления услуг в полном объеме.

Місто

Днепр

Добрий день!

@298-80-13, послуги відновлені в повному обсязі сьогодні близько 11:00 години. Перевірте їх роботу, будь ласка. 

Щодо сервісних робіт у квітні. Технік виконав заміну частини кабелю. Нарахування коректні та підлягають оплаті.

Юрий_М, AndreyPopov, дякую за допомогу в спільноті. 

Навіщо ви вводите в оману? Нічого не відновлено. Послуга не надається. В особистому кабінеті щойно 20 хвилин тому написали, що відновлять 09.07, через кілька хвилин змінили інформацію, на іншу дату, а кабель як висів обірнаний, так і висить... Ніхто нічого не робить...

А стосовно заміни частини кабеля у квітні, то я ж кажу, що навіть до квартиры ніхто не заходив, жодного аку виконаних робіт не підписувати. Написать можна все, що завгодно. Інтернет зник не з моєї вини, і кабель пошкоджений був, а може й не був, не з моєї вини і не на моїй території. 

Місто

Кривий Ріг

Написать можна все, що завгодно. Інтернет зник не з моєї вини, і кабель пошкоджений був, а може й не був, не з моєї вини і не на моїй території. 

кабель от вас до ящика оборудования Воли (абонентский отвод) - это ответственность абонента.
если вас подключили по акции за 1грн. и вам не пришлось платить за кабель - так будьте хоть за это рады.

замену части кабеля абонентского отвода (именно сам кабель) всегда оплачиваете вы, хотя Воля могла это сделать и по акции

а вот работы по замене кабеля  вне квартиры - бесплатны, а если внутри квартиры - то эти работы надо оплачивать.

В особистому кабінеті щойно 20 хвилин тому написали, що відновлять 09.07, через кілька хвилин змінили інформацію, на іншу дату, а кабель як висів обірнаний, так і висить... Ніхто нічого не робить...

по городу пронесся ураган, повалил деревья, оборвал провода.

@298-80-13 скажите это только возле вашего дома? или все же по всему городу?
как считаете только возле вашего дома провода оборвало?

Місто

Днепр