Виклик майстра

ВИРІШЕНО
Вініпух
Висвітлювач

Виклик майстра

Доброго дня, мені потрібна заміна тюнера, тюнер KaonMedia VM 1920 Hybrid
причина- після включення тв тюнера він сам перезагружається через 10 - 15 хв а потім через кожні 2год+- і так протягом всього дня перезагружається.
мені потрібно, щоб замінили тюнер. № Договору: 900578749

Місто

Львів

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Вініпух, заявку оформлено на 27.01.2021 р. в проміжок часу з 15:00 до 20:00. В указаний час очікуйте майстра та відповідайте на телефонні дзвінки. На підтверджений номер телефону, який вказано за договором. Будемо вдячні, якщо на момент візиту майстра мешканці квартири будуть в масці. Також повідомляємо, компанія максимально забезпечила всім необхідним своїх спеціалістів, щоб ви почувалися в безпеці. Якщо буде необхідність перенести заявку на іншу дату/час, ви це можете зробити самостійно на Порталі абонента Мій кабінет в розділі Мої заявки.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Відповідей: 3
Marmar
Модератор

Доброго дня, Вініпух. Замінити тюнер ви можете безкоштовно самостійно в найближчому Центрі продажу та обслуговування абонентів. З собою необхідно мати повну комплектацію тюнера та документи. Адреси ЦПО можна знайти на нашому сайті https://bitly.su/GDtNXUy. Або оформити заявку на виклик майстра для заміни. Вартість діагностики складатиме 90 грн. Сервісні роботи та матеріали оплачуються згідно з дійсним прейскурантом. https://bitly.su/AVJC1d . Вільний проміжок часу є на завтра (27.01) з 15:00 до 20:00. 

Місто

Київ

Давайте на завтра тоді виклик майстра для заміни тюнера

Місто

Львів

Вініпух, заявку оформлено на 27.01.2021 р. в проміжок часу з 15:00 до 20:00. В указаний час очікуйте майстра та відповідайте на телефонні дзвінки. На підтверджений номер телефону, який вказано за договором. Будемо вдячні, якщо на момент візиту майстра мешканці квартири будуть в масці. Також повідомляємо, компанія максимально забезпечила всім необхідним своїх спеціалістів, щоб ви почувалися в безпеці. Якщо буде необхідність перенести заявку на іншу дату/час, ви це можете зробити самостійно на Порталі абонента Мій кабінет в розділі Мої заявки.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ