Виклик майстра

Допитливий

Виклик майстра

Скажіть,будь ласка, чи можна оформити виклик майстра онлайн? Погана якість сигналу. Час та день любий.

Місто

Тернопіль

ВІДПОВІДЕЙ:10
Магістр

Re: Виклик майстра

@muhailov1 написано:

Скажіть,будь ласка, чи можна оформити виклик майстра онлайн? Погана якість сигналу. Час та день любий.

модераторы, которые могут оформить заявку, обычно тут с 9 до 21.

ждите завтра.

быстрее можно через колл-центр. на четвертом уровне голосового меню будет возможность выбрать связь с оператором.

Місто

Днепр

Магістр

Доброго дня,  muhailov1 

Очікуйте, будь ласка, майстра завтра 18.02.2018 в період 09:00 - 15:00 

Прохання відповідати на віхдні дзвінки з невизначених номерів. Телефонні номера компанії можуть не визначатися.

Сервісні роботи та матеріали сплачуються згідно діючого Прейскуранта. 

Допитливий

Доброго дня! Хочу оформити виклик майстра як можна скорше - постійні помєхи на всіх каналах : як на аналогових так і на цифрових
Місто

Тернопіль

Магістр

Доброго дня,  muhailov1 

За Вашим договором оформлена заявка на виклик майстра на завтра 13.03.2018 в період  09:00 - 15:00 , очікуйте, будь ласка, майстра та відповідайте на вхідні дзвінки з невизначених номерів.  

Сервісні роботи та матеріали сплачуються згідно діючого Прейскуранта. 

Допитливий

Доброго дня! Хочу оформити виклик майстра як можна скорше - постійні помєхи на всіх каналах : як на аналогових так і на цифрових. День та час довільний.

Місто

Тернопіль

Модератор

@muhailov1, доброго дня!

Виклик техніка оформлено за вашою адресою на найближчий вільний день -  29.11.2018 з 09:00 по 15:00. Очікуйте його, будь ласка, вдома та відповідайте на дзвінки з невідомих номерів. Якщо ваш контактний номер телефону змінився, тоді повідомте мені актуальний номер у приватні повідомлення. 
Виклик та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. Детальніше у темі Сервісні послуги (виїзд техніка).
Керувати заявками за договором зручно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки.

Допитливий

Місто

Тернопіль

Модератор

Добрий день, @muhailov1!

Заявку оформлено за вашою адресою на 21.06.2019 з 09:00 до 15:00. Технік зателефонує на номер, який вказаний за договором як контактний. Відповідайте, будь ласка, на дзвінки з невідомих номерів та очікуйте майстра вдома. Виклик та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. 
Перенести або скасувати заявку, у разі необхідності, ви можете самостійно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки. 

Допитливий

Чи можна оформити виклик майстра ? Погана якість сигналу. Час та день любий.
Місто

Тернопіль