Воля TV - новий додаток для смартфонів і планшетів!

ВИРІШЕНО
Alexandra
Магістр

Воля TV - новий додаток для смартфонів і планшетів!

Шановні абоненти, з радістю повідомляємо вам, що для всіх абонентів Інтерактивного телебачення стає доступною нова додаткова послуга: «Мобільний додаток Воля TV».

large.png

Воля TV - телебачення, яке завжди з вами!

• Ексклюзивні кіноканали: Cine + HD, Cine + Mix, Cine + Hit, Cine + Legend, Cine + Kids. 
  • 150 телеканалів (включаючи 30 HD) з усього світу для найвимогливіших глядачів. 
  • Онлайн кінотеатр з тисячами преміальних фільмів, мультфільмів та серіалів для всієї родини.

Воля ТV - це

Управління переглядом - пауза і перемотка в прямому ефірі.
ТВ Архів -
перегляд передач за попередні 7 днів.
Рестарт перегляду -
запуск поточної передачі спочатку.
Нагадування -
установка повідомлень на майбутні події
Батьківський контроль -
установка пароля на телеканали і фільми.
Вибране -
додавання улюблених каналів і фільмів для швидкого доступу.
Зручний і простий інтерфейс.

«Воля TV» підтримують:
iPhone, iPad c iOS 8 і вище - скачати можливо на Apple App Store
Android 4.2 і вище - скачати можливо на Google Play

Замовляйте нову додаткову послугу «Мобільний додаток Воля TV»***, встановлюйте додаток «Воля TV» і насолоджуйтеся переглядом улюблених телеканалів на планшеті або смартфоні! :smileywink:

*** При замовленні послуги відправляється e-mail і смс-повідомлення з даними для авторизації (логін, пароль, посилання для скачування). Також дані для авторизації доступні на порталі абонента Мій кабінет в розділі Mої послуги.

Важливо! На мобільних пристроях і планшетах з активованим повним доступом до файлової системи і всіх налаштувань (root- доступ на Android або jailbreak на iOS) – не гарантується повноцінна робота додатку.

У моделі  Xiaomi Redme Note2  LiveTV (трансляція каналів) не підтримується самим виробником обладнання. Тому Воля ТВ на ньому може не працювати.

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

@esx2k  в связи с тем что разрешение заключено о трансляции только на территории нашей страны то и каналы загружаются только с украинских IP-адресов. Выводы делайте сами 🙂

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Бровари

Відповідей: 786

Здравствуйте, Dish.

1) Стоимость заказанной услуги Мобільний додаток Воля TV - 20.00грн./мес.

2) С 28.02.2017 нужно будет заново заказать услугу.

3) Одно приложение ( Мобільний додаток Воля TV) - одно устройство.

4) Отвязал устройство, попробуйте подключиться на планшете.

Oleg написано:

Здравствуйте, Dish.

Вы не проочитали мой вопрос, я писал про приложение YourTV, я понимаю, что Дополнительная услуга "ВОЛЯ Smart Touch" действует только для абонентов, которые ранее ее подключили, сейчас ее подключить невозможно, но у меня не работает приложение ВоляТВ а зато работает приложение YourTV.

И самое интересное работает с логином и паролем от ВоляТВ.

Другими словами могу ли я пользоваться услугой "ВОЛЯ Smart Touch" на условиях услуги Воля ТВ?

Это единственный для меня способ получить ТВ на планшете.

Місто

Харків

Dish написано:

у меня не работает приложение ВоляТВ а зато работает приложение YourTV.

Другими словами могу ли я пользоваться услугой "ВОЛЯ Smart Touch" на условиях услуги Воля ТВ?

Если вы смарт тач не заказывали раньше,а заказали воля тв - то сейчас у вас воля тв и работает. А так ниельзя конечно же, пользоваться смарт тач на правах воля тв. 

Місто

Київ

Dish написано:

Oleg написано:

Здравствуйте, Dish.

Вы не проочитали мой вопрос, я писал про приложение YourTV, я понимаю, что Дополнительная услуга "ВОЛЯ Smart Touch" действует только для абонентов, которые ранее ее подключили, сейчас ее подключить невозможно, но у меня не работает приложение ВоляТВ а зато работает приложение YourTV.

Это единственный для меня способ получить ТВ на планшете.

ВОЛЯ Smart Touch заказать уже нельзя - только Мобільний додаток Воля TV.

Как и у всех тут:
поменял смартфон, старый сбросил, новый купил
попытка входа - device limit reached, в коллцентр звоню неделю уже, я задолбался ждать ответа, услуга по сути 3 недели не работает

просьба отвязать моё старое устройство

ВОПРОС: почему бы не сделать возможность отвязывать мобильное устройство самостоятельно?

Місто

Вінниця

Prometey
Представитель компании

DJ_ZX, отвязано. Проверьте, пожалуйста.

Місто

Київ

пока без изменений, девайс лимит ричед
уточню - приложение установлено с восстановлением данных стандартными средствами гугл, но проблема явно не в этом (оно определило другое устройство)
сбрасывать данные буду только в крайнем случае - если приложение "Воля ТВ" не поддерживает резервную копию/восстановление настроек для гугл-аккаунта на андроид устройствах - это должно быть исправлено

Місто

Вінниця

DJ_ZX написано:

пока без изменений, девайс лимит ричед
уточню - приложение установлено с восстановлением данных стандартными средствами гугл, но проблема явно не в этом (оно определило другое устройство)
сбрасывать данные буду только в крайнем случае - если приложение "Воля ТВ" не поддерживает резервную копию/восстановление настроек для гугл-аккаунта на андроид устройствах - это должно быть исправлено

инет работает, проверяли?

Місто

Київ

Спустя час заработало. Спасибо

Місто

Вінниця

Oleksand4
Допитливий

Хтось ставив iOS-додаток? Чи працюють англійські звукові доріжки та Airplay-стрімінг на Apple TV?
Місто

Дніпро

Oleksand4 написано:
Хтось ставив iOS-додаток? Чи працюють англійські звукові доріжки та Airplay-стрімінг на Apple TV?

ну как бы :

«Воля TV» підтримують:
iPhone, iPad c iOS 8 і вище - скачати можливо на Apple App Store
Android 4.2 і вище - скачати можливо на Google Play

он вроде по акции сейчас за 1гривну,поставьте потестируйте :smileyhappy:

Місто

Київ

Oleksand4 написано:

@Oleksand4

если есть несколько звуковых дорожек, то можно переключаться.

а стримминг - это вряд ли.

Richik написано:

Офорфляйте заявку на сайте -вам все расскажут когда позвонят. на сайте вашего города есть все акции

@Richik те кто будет звонить на вопросы заданные @Oleksand4 не ответят 😞

Місто

Дніпро

Oleksand4
Допитливий

Ще не маю контракту, намагаюся дізнатися важливі параметри перед підписанням.
Місто

Дніпро

Oleksand4 написано:
Ще не маю контракту, намагаюся дізнатися важливі параметри перед підписанням.

вы еще не подпсиали договор? вам и все карты в руки. Там же акции для новеньких есть,тем более сейчас какие то крутые пакеты в них уже входит шаровой додаток воля тв. Офорфляйте заявку на сайте -вам все расскажут когда позвонят. на сайте вашего города есть все акции

Місто

Київ

a. bukhansky
Допитливий

А як можна отримати логін-пароль до даної послуги. Мені вже мабуть більше місяця як підключили, але досі логін-пароль не надіслали і в кабінеті мені здається також немає прив'язки до Воля ТВ, керувати цією послугою якось можливо?

Також при підключені мені казали, що після акційного періоду дана послуга буде коштувати 120 грн, а кабінеті написано, що вартість буде 199 грн/міс. Як це зрозуміти?

Місто

Львів

Доброго дня, a. bukhansky!

Відповідь на Ваш запит відправлено приватним повідомленням.

Как получить смс с паролем для второго девайса?
Місто

Київ

Леся Василівна Тинькевич написано:
Как получить смс с паролем для второго девайса?

надо заказать вторую услугу. а а логин и пароль будут ткакими же.

Місто

Дніпро

janholatko
Допитливий

Как ее отключить?
Місто

Чернівці

janholatko написано:
Как ее отключить?

Можно здесь это сделать. Личным сообщением модератору форума ( № договора и желаемую дату отключения)  

Місто

Харків

Здравствуйте, janholatko.
Услуга "Мобільний додаток Воля TV" (IP_373) оплачена Вами с 29.03.2017 по 28.04.2017 года.
Я внес соответствующие изменения, чтобы не было пролонгации на следующий период.