Воля, прощавай, більше не хочу.

Відслідковувач

Воля, прощавай, більше не хочу.

Дивлюсь цифрове ТБ від Волі більше 10 років. У мене ТВ Sony з придбаним САМ-модулем, за пакет телеканалів плачу 209 грн щомісяця. Кабель протягнутий від щитка у квартиру в штробі в стіні. Пару тижнів назад картинка на HD каналах почала дробитися, причому не на всіх, а чим більша несуча частота канала, тим більше дробиться. Рівень сигналу при цьому 40-50% за показами меню ТВ. Інколи картинка відновлювалась і все показувалось норм, але через півдня знову починалась лажа. Кабелі і роз'єми в щитку і в квартирі я перепровірив, все було в порядку.

Визвав майстра (це ще окрема історія, як його визвати! Додзвонитися в кол-центр неможливо, просто нема опції спілкування з оператором! Тільки через інтернет... Ну а якщо у мене немає інтернету? то як? Пішки іти до вас на поклон?)

Прийшов майстер, сказав, що проблема в кабелі, замінив наконечник кабеля, що вставляється в ТВ, каритнка появилась. Як потім виявилось, поява картинки просто співпала в часі з діями майстра, бо через півдня дроблення знову повернулось.
Визвав майстра ще раз. Він прийшов і сказав, що, мовляв, кабель у мене в стіні прогнив в агресивному середовищі)) (тобто, ізольований коаксіальній кабель під штукатуркою - проржавів або прогнив))) Коли я зрозумів, що мені впарюють дурниці, я запропонував провести експеримент - кинути тимчасовий кабель від щитка прямо до телевізора. Майстер так і зробив - але дроблення залишилось. Майстер навіть після цього не визнав, що проблема на стороні Волі, а заявив, що це у мене проблема з - увага! - САМ-модулем (!), і його треба віднести на діагностику. Хоча тут навіть неспеціалісту зрозуміло, що проблема вочевидь або в підсилювачі Волі, або в кабелі з підвала до поверха. САМ-модуль жодним чином на якість картинки не впливає. Майстер пішов, а я сьогодні зранку поїду до вас розривати договір. Коли представники компанії або свідомо, або внаслідок некомпетентності починають впарювати мені повну технічну чушь, не бажаючи признавати проблему на стороні обладнання компанії, мені послуги такої компанії не потрібні. Буду дивитись IPTV від мого інтернет-провайдера (до того ж, більше чим удвічі дешевше).

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:3
Модератор

Re: Воля, прощавай, більше не хочу.

Доброго дня, mickle.

Ми маємо перевірити надану інформацію та перевірити роботу майстра. 

Я передав інформацію до відповідного відділу. 

Наш співробітник зателефоную вам та повідомить про результат перевірки.

Відслідковувач

Не треба дзвонити. Договір розірвано, я вже не ваш клієнт.
Місто

Київ

Модератор

mickle, нам важливо розібратися в цьому питанні.