Я більше не хочу бути абонентом цого провайдера

Допитливий

Я більше не хочу бути абонентом цого провайдера

На даний момент я ще являюсь абонентом Воля. Завтра переходжу до іншого провайдера. Причиною стало не чесне відношення компанії Воля до своїх абонентів. Мене обманювали постійно. А за останніх два місяці дуже багато.

До мене постійно телефонували різні оператори провайдера Воля та переконували підключити додаток ВоляТВ. Нарешті я погодився. Він дійсно працює навіть на телевізорах Андроїд. Єдине, що без миші користуватись не можливо. Просто цей додаток не оптимізований під телевізори. Про не оптимізацію мене попередили. Але це не важливо. Сказали спробуй, не сподобається - відключиш. І от що вийшло:

https://www.youtube.com/watch?v=y5KutJtD6fY&t=47s

1. Обіцяли 120 грн. за Інтернет + 25 грн. в тестовий період користування додатком. Результат - тестового періоду немає. Відразу треба платити по повній.

2. Обіцяли, що в будь-який момент я зможу відключити цей додаток в особистому кабінеті, якщо не зможу - мені допоможуть спеціалісти. Результат - відключити ВоляТВ неможливо.

3. Один з операторів пообіцяв все ж таки, що відключить мені ВоляТВ, та лишиться тільки Інтернет за 120 грн на місяць. Це питання він взяв під особистий контроль. Результат - нічого не змінилось, ВоляТВ не відключили.

4. Мені пропонували знижку 10, 20, максимальну 30 та 40 відсотків (яку потрібно узгодити з керівництвом) на пів року. На знижку 40 відсотків я все ж таки погодився, керівництво компанії її також погодило. Результат - Знижки немає.

Перетелефонував оператор та поцікавився, чому все ж таки я поставив низький бал за вирішення моєї проблеми. Я відповів, що проблема не вирішена.

Кому цікаво, мій смартфон автоматично записує всі розмови. Їх я виклав на Ютуб. Вирізано тільки довгі очікування з’єднання з операторами, під час яких я використовував "не цензурну лексику"

https://www.youtube.com/watch?v=y5KutJtD6fY&t=47s

Не судіть строго за монтаж відео, я не профі.

Місто

Луцьк

ВІДПОВІДЕЙ:2
Магістр

Re: Я більше не хочу бути абонентом цого провайдера

Необходима помощь модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Харків

Модератор

Re: Я більше не хочу бути абонентом цого провайдера

Добрий вечір.

@carer2, дякую, що повідомили нам про ситуацію, що склалась. Інформацію я передала до відповідного відділу для перевірки. Уточніть, будь ласка, як саме вам повідомити про результат перевірки (дзвінок/email/відповідь тут у Клубі) ? 

@Юрий_М, дякую за допомогу в спільноті.