YouTube більше не буде

Вініпух
Висвітлювач

YouTube більше не буде

Доброго вечора, в мене питання чому забрали YouTube сервіс з тюнерів ?, коли Ви писали і повідомляли, що YouTube скоро буде, а на справді після оновлення Ви його повністю забираєте, якщо так воно і є, то будьте ласкаві зменшіть ціни на тарифи в зв'язку з тим, що Ви забрали YouTube сервіс і він раніше входив у вартість а тепер його забрали а ціна не змінилась. 

Місто

Львів

Відповідей: 19
AndreyPopov
Магістр

@Вініпух  написав (-ла):

Доброго вечора, в мене питання чому забрали YouTube сервіс з тюнерів ?, коли Ви писали і повідомляли, що YouTube скоро буде, а на справді після оновлення Ви його повністю забираєте, якщо так воно і є, то будьте ласкаві зменшіть ціни на тарифи в зв'язку з тим, що Ви забрали YouTube сервіс і він раніше входив у вартість а тепер його забрали а ціна не змінилась. 

максимум на что он тянул - на 5грн/мес.

вас эти 5 грн. спасут?

Місто

Дніпро

Так, но знаєте вот Ви питаєтесь чи спасуть мене 5грн, а тепер помножте 5 на кількість користувачів і получите суму на яку дурять клієнтів, знаєте коли у Волі завжди проблеми і Ви такі зразу показуєте що 5 грн не спасуть, давайте так Ви будете мені 5грн скидувати раз в місяць, вони ж Вас і так не спасають, і ще одне навіщо говорити що буде Ютуб почекайте а потім повністю забираєте, чому не зразу сказати що його більше не буде?

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

Так, но знаєте вот Ви питаєтесь чи спасуть мене 5грн, а тепер помножте 5 на кількість користувачів і получите суму на яку дурять клієнтів, з

не считайте деньги в чужих карманах.

если считаете, что вам предоставили услуг не в полном объеме - пишите заявления на перерасчет.

@Вініпух  написав (-ла):

навіщо говорити що буде Ютуб почекайте а потім повністю забираєте, чому не зразу сказати що його більше не буде?

потому что надо понимать, чт оне все тут от Воли зависит.

если вы не в курсе, т опроблема возникла из-за изменения Google  политики лицензирования и безопасности YouTube.
и это коснулось не только устройств от Воли,. миллионы других устройств во всем мире точно также "получили эту проблему".
как говорится, была надежда, что удастся решить вопрос программным путем, но видать не все оказалось так просто, как казалось на первый взгляд. вероятно размер внутреннего флэша не позволили "впихнуть" дополнительные модули авторизации для работы с YouTube. 
а поскольку YouTube это НЕ основное назначение приставок от Воли, а всего лишь одна из многих дополнительных функций, то все вот так и завершилось.

кстати о том, что YouTube пока не будет было известно еще весной этого года.

Місто

Дніпро

Вініпух
Висвітлювач

і ще на рахунок спасуть чи ні, яка різниця це мої 5грн я їх не заробляю, щоб Вам просто так відати а оплачую ними за конкретну послугу, в даний момент Ви самі підтвердили то, що Воля мене дурить і дурила на 5 грн мінімум так як протягом Року мінімум ютуба не було.(

Місто

Львів

@Вініпух, а вы не думали, что причина и не в Воле вовсе может быть а в последними изменениями политики предоставления контента самим ютуб. Компания YouTube закрывает интерфейсы (API), которые ранее адаптировались и использовались на всех устройствах и с помощью которых и работало приложение на всех устройствах. А насчет перерасчета, то вряд ли вам его сделают, это не отдельная услуга, а лишь часть дополнительного сервиса, который не тарифицируется отдельно. Это равноценно если, какой-то канал откажется от трансляции на территории нашей страны, а вы будете у Воли требовать перерасчет за его отсутствие.

Місто

Київ

Давайте так.
1. Більше року обіцяли, що все буде працювати, цього так ніхто і не зробив а просто мовчки повністю забрали, суть не перерахунку а в тому, що ніхто навіть не попереджає, що того чи іншого не буде, а просто мовчки забирають, як можна таким довіряти ?.

2. Я вже писав на рахунок того як YouTube працює, і то що якщо Воля не хоче на офіційному рівні співпрацювати з YouTube, а шукати як це все обійти, дурити їх і своїх клієнтів, що потім призводить до того що цієї послуги нема ніхто не попередив клієнти не довольні, ну і що правда головне що Воля гроші взяла а попередити, то ніхто нічого незнає. Обідно!( ще хотів добавити до вашого відома у інших компаній провайдерів є YouTube і нормально працює, це я до того що вище описав, як Воля хоче на всьому нагрітись, ніж скимось співпрацювати, Задумайтесь!.

Суть в тому, що мені більше року лапшу вішали, що все буде не переживайте, а сказати що даної послуги не буде не треба сказати?

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

Я вже писав на рахунок того як YouTube працює, і то що якщо Воля не хоче на офіційному рівні співпрацювати з YouTube,

Воля как раз на официальном урвоне и работает! и потому "заплаток" и "костылей"  для обхода требований Google НЕ ДЕЛАЕТ.

@Вініпух  написав (-ла):

ще хотів добавити до вашого відома у інших компаній провайдерів є YouTube і нормально працює

у других провайдеров вы приставку покупаете! или платите ежемесячную аренду!

так что еще вопрос кто и на чем нагревается.

Місто

Дніпро

а тут нема оренди? навіщо так брехати? наприклад якщо ви підключили і хочете другий телевізор підключити то треба платити додаткові гроші за тюнер в місяць, чи ні? може давайте я перейду з преміум на стандарт і з мене не будуть тягнути за додатковий телевізор? як думаєте.

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

а тут нема оренди? навіщо так брехати? наприклад якщо ви підключили і хочете другий телевізор підключити то треба платити додаткові гроші за тюнер в місяць, чи ні? 

если вы не в курсе: то еще 5 лет назад надо было платить и за дополнительную точку просмотра и за аренду тюнера!

если вы не в курсе: то если у вас САМ модули во ВСЕХ ТВ , то вы все равно платите по 30 грн. за кажую дополнительную точку просмотра. 

@Вініпух  написав (-ла):

може давайте я перейду з преміум на стандарт і з мене не будуть тягнути за додатковий телевізор? як думаєте.

только может быть наоборот? может подключите пакет Премиум, который включает до 4-х дополнительных точек прсомотра.

Місто

Дніпро

я так бачу, що ми відійшли від теми( так як це вже інше,  Вся суть в тому,  що Воля не проінформувала про то що даної послуги не буде або її переносять на інші пристрої, а замість того мені більше року обіцяли, що проблему рішають і все буде працювати а насправді повністю забрали, вот дивіться наприклад Воля проінформувала, що ютуб на таких пристроях не буде, а буде на таких то... і ви можете їх купити і так далі замість того, щоб морочити голову. Невже так тяжко проінформувати про зміни ? і тоді було все добре, а так говорили одне зробили друге і одним словом бардак.

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

Вся суть в тому,  що Воля не проінформувала про то що даної послуги не буде або її переносять на інші пристрої, а замість того мені більше року обіцяли, що проблему рішають і все буде працювати 

еще раз повторю - потому что все надеялись, что проблему удастся решить.
так в 2019 году ее один раз удалось решить. тогда YouTube пропал в мае, но с августа заработал снова. а вот обновление требований Google "образца декабря 2019" так и не удалось пока что "победить".

и кстати, упоминание про YouTube  уже давно изчезло из описания услуги. не могу точно сказать когда, но давненько уже.

Місто

Дніпро

Bugaga
Магістр

@Вініпух ось дві приставки iNeXT TV4 та VOL001 на яких  працює YouTube (нормально), а не так, як було на каонах чи камай.

За той YouTube я і не жалкую. 

Я розумію, що є приставки но тепер питання в іншому де гарантія того, що і там не пропаде YouTube ? так і на цьому було но потім почав пропадати а тепер зовсім забрали і ніхто нічого не повідомляв, Виходить так  куплю пройде 6 - 12 місяців пропаде YouTube і що далі знов буде мов це не ми а вони, що за дитячий садочок? чому нема ніякої відповідальності, наприклад цього сервісу не буде тому що ... і так далі. І Все така інформація помогла не тільки клієнтам щоб знати що робити, але і Вам для того щоб бачити, що люди про це думають.

Ви зрозумійте, що тепер питання не в тому де є YouTube а в тому чи не повториться стара історія ? і чи тепер вартує вірити Volia.

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

Ви зрозумійте, що тепер питання не в тому де є YouTube а в тому чи не повториться стара історія ? і чи тепер вартує вірити Volia.

Це малоймовірно, тюнер працює на ОС Android, YouTube є в самому меню тюнера. 

Вот Ви навіть самі не упускаєте ту можливість, що це може повторитись)

Вот в мене виникло ще одне питання, я так зрозумів що ці нові приставки не підтримують кабельно тв, тільки через Додаток ( інтернет ) вот і питання чим тоді вони відрізняються від інших, що вирішили перейти з кабельного на інтернет, я ж можу так зробити купити любий тюнер який підтримує андройд і підключитись до любого, но суть полягає в тому що тоді телебачення залежить від інтернету, нема інтернету нема нічого, вот раніше як нема інтернету за то є кабельне. Я шукав кабельне а получається... зрозуміло куда це все іде(.   

Якщо так хоче Воля в інтернет іти то спершу треба зробити стабільний інтернет а не так, що пропадає то раз в місяць а то 2 і так далі.

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

Вот Ви навіть самі не упускаєте ту можливість, що це може повторитись)

Ви думаєте, що гугл заборонить використання власного сервісу на власні операційній системі?  

вроді ні, але як бачим вилізла інша проблема в тому, що ті приставки не підтримують кабельного телебачення а тільки через інтернет, і ще одне дивіться наприклад підключили телебачення вроді нічого, но тут раптом замість того щоб зробити послугу яка нормально працювала, так щоб вона так і дальше гарно працювала її забирають і тепер, якщо хочеш купи тюнер, притому що на сьогоднішній день інтернет не дуже добре працює, і  ще одне запитання я так розумію, що Кабельне телебачення з часом пропаде?

Місто

Львів

@Вініпух  написав (-ла):

що Кабельне телебачення з часом пропаде?

нет. как не исчезнет и спутниковое.

пока что по одной простой причине - ТВ через Интернет не в силах обеспечить тот же уровень качества, что позволяет достичь спутниковое и кабельное ТВ.

если вы поставите рядом два одинаковых ТВ и на одном запустите HD канал из кабельной сети, а на другом ТВ тот же HD канал через Интерент - то почуствуете разницу!

даже недавние заявление про трансляцию футбольных матчей в 4К формате через Интернет - это пока что больше маркетинг, чем реальное качество картинки 😞

Місто

Дніпро

Bugaga
Магістр

Та не жалейте, что его нет, он так работал плохо. Не все видео отображалось, та большая часть не отображалось, ну зачем такое?