YouTube не працює. !

ВИРІШЕНО
Highlighted
Кмітливий

Re: YouTube не працює. !

Ютуб закриває доступ так як Volia немає з ним договору, ну наприклад коли Вы заходите на ютуб з інших пристроїв таких як наприклад телефон то там дивіться з рекламою або без але за підписку яка коштує гроші, так що вот так то, а так як в них скоріше всього нема з ними домовленості то хай щось з цим роблять наприклад встановлять з ними договір про доступ або заберуть повністю ютуб і хай не дурять своїх клієнтів...!

Місто

Львів

Highlighted
Допитливий

Коли вирішиться питання із додатком youtube? Жодне відео недоступне...
Місто

Рівне

Highlighted
Шукач

@Вініпух @9927735  вроде до нового года ведутся работы. 

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений

Highlighted
Відслідковувач

до нового года с июня?

и почему здесь статус "Вирішено", если ничего не решено, просто констатация того факта, что Воля полгода продолжает продавать услугу, которую неспособна предоставить?

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

@dubbha2 на самом деле YouTube (Google) уже третий раз в течении этого года изменяет политику предоставления сервиса.

исправления для прошивки уже были сделаны ранее. но теперь новые изменения.

Місто

Днепр

Кмітливий

Яку політику???, максимум що вони міняють це на рахунок контенту ( відео ) і про захист дітей, ну і ще нарахунок реклами но ніяк це не стосується про доступ я розумію що кожен хоче заробити но я ще раз наголошую хай воля не дурить своїх клієнтів, якщо дійсно в них проблема з ютубом то чому вони це не вкажуть на офіційній сторінці, що ютуб є но він не працює???

Місто

Львів