Зворотний зв'язок: яким новим телеканалам варто з’явитися?

Магістр

Re: Зворотний зв'язок: яким новим телеканалам варто з’явитися?

Користувач

qwest написав:

Користувач

Don_t_touch_that_dial написав:

І зніміть кодування з каналів групи MTV: MTV Europe, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, VH1, VH1 Classic - досить дражнитись. :)
В мене відкриті всі канали, крім еротичних, а MTV закодовані.

Може потрібно переналаштувати тюнер? 

Може с початку в перелік каналів подивитись та пакети?  Кодування знімається дуже просто, за 39 грн. на місяць :manhappy:

Кмітливий

«Ви, пане Сивуха, краще слухайте уважно і занотовуйте до цитатника, бо ви ніх іще жизні не знаєте!» (с) ЛП :)
В мене відкриті всі канали, крім еротичних (С) Don_t_touch_that_dial
Кмітливий

Нє, ну якщо серйозно, то вони додались може вчора чи сьогодні, бо я обіцяний Paramount виглядав і MTV не було.
Можливо тому й закодовані, що ще немає підписників. :)
Магістр

Користувач

«Ви, пане Сивуха, краще слухайте уважно і занотовуйте до цитатника, бо ви ніх іще жизні не знаєте!» (с) ЛП :)
В мене відкриті всі канали, крім еротичних (С) Don_t_touch_that_dial

Вже три великих пачки нотаток записав, пане "Альфреде Юхимовичу" (С) :manhappy: 

Думаю так, якщо Вам відкриють еротичні,  про МеТеВе Ви і не згадаєте :manvery-happy:  

Магістр

Користувач

Нє, ну якщо серйозно, то вони додались може вчора чи сьогодні, бо я обіцяний Paramount виглядав і MTV не було.
Можливо тому й закодовані, що ще немає підписників. :)

та не відкриють вони їх, бо в окремому пакеті, http://volia.com/ukr/tv/extra/mtv/

Може як бонус/промо на Д.Н. або на свята :manhappy:

Кмітливий

«Я в армії так наетосамоє» (с) ЛП :) Еротика - то таке, а мистецтво вічне.
Нє, ну реально: пакет вже в списку є, а прес-релізу ще немає.

Воля хороша і все відкриє. ;)
Магістр

Don_t_touch_that_dial написано:
За Paramount дякуємо, шкода тільки, що там оригінальної англійської доріжки немає, але це не ваша провина, а постачальника.
Але напрямок розвитку правильний. :)

Paramount Comedy — российский телеканал, является российской версией американского телеканала Comedy Central[2]. Телеканал транслирует зарубежные и российские ситкомы, комедийные сериалы, шоу, скетчи, полнометражные комедии и мультфильмы. Канал показывает свои передачи и фильмы в качественном русском переводе и дубляже. 

Paramount Comedy Украина

Осенью 2017 года стало известно, что украинский медиахолдинг «1+1 Медиа» готовится запустить телеканал Paramount Comedy на украинском языке[5][6][7]. Тогда же утверждалось, что речь идёт не об адаптации существующего российского телеканала, а об отдельном украинском тематическом телеканале, не повторяющего сетку российского. В лицензии же было указано, что телеканал будет транслировать 50% собственного контента, а остальные 50% продукцию иностранных производителей. В декабре 2017 телеканал был полноценно запущен и его наполнение оказалось на 90% идентичным российскому телеканалу, за исключением отдельных шоу собственного производства. Так же, часть контента транслируется с российской озвучкой, вместо украинской[8].

...там шпионки с крепким телом,

ты их в дверь -- они в окно

(с)

где ж там взяться английской дорожке?

btw, у Виасата, кстати, оно так и идет -- в русской озвучке (как и АМС)

Магістр

Користувач

«Я в армії так наетосамоє» (с) ЛП :) Еротика - то таке, а мистецтво вічне.
Нє, ну реально: пакет вже в списку є, а прес-релізу ще немає.

Воля хороша і все відкриє. ;)

:)

Подивимось, але "нотатки" кажуть про протилежне. :manhappy:

Трохи  б раніше запустили, то вони могли б і в промо-перегляд попасти на Н.Р. 

Подивились би, а вже потім приймали б рішення. В цілому пакет повинен бути гарним. (мені так здається) :manhappy: 

Highlighted
Кмітливий

Ну ті канали вже давно відомі. Я взагалі дуже радий, що їх нарешті додали. Бо рівно рік назад вимкнули VH1 і довелось познайомитись з потойбічним світом пірожкових-алєксєєвих-лабудєй-куйков. :)
Кмітливий

У AMC начебто три звукових доріжки в наших шриротах: англ, рос, укр
І не знав, що у The Big Bang Theory чи у Friends оригінальна доріжка ординська. :)