не працює телебачення- пише код помилки 6.

Відслідковувач

не працює телебачення- пише код помилки 6.

не працює телебачення. Поміняли тюнер і карту, трошки попрацювало, і далі немає- код помилки 6.Зверталась 20.02 в телефонном режимі, обіцяли зробити.Но уви...

карта 018994038869

чип- 00647870439

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:13
Highlighted
Висвітлювач

Re: не працює телебачення- пише код помилки 6.

можливо трохи дивно прозвучить, та все таки. спробуйте повторно висунути та вставити назад картку в тюнер, іноді навіть таке допомагає у вирішенні таких питаннь

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

дякую, пробувала надцять раз- не допомогло.Мені оператор порадила викликати майстрів після другого звернення.

Я вже стільки раз іх викликала за вартість виклику 90 грн.....На тому заробляють? Простіше поставити смарт приставку, напевно. А не платити 30 грн щомісяця абонентну плату + щомісяця за 90 грн викликати майстера

Місто

Львів

Highlighted
Висвітлювач

у відділенні можете безкоштовно продіагностувати та замінити тюнер

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

Два тижня тому міняла.Скільки можно? Я думаю,проблема не в тому.А кожний раз платити за виклик майстера-не тягне. Халатне відношення до підключення!!!!! За мій рахунок.

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

Напевно- простіше поміняти провайдера

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

@Galio57 надо просто знать элементарные правила использования тюнера с картой доступа.

если вы его выключаете надолго (больше чем на неделю), то нужно некоторое время, чтобы на карту доступа прописались права доступа для просмотра каналов из вашего пакета.

потому после долго выключения тюнер надо оставить включенным на 1-2 час на одном из каналов, что входит в ваше пакет и пишет "Нет Доступа"

а не выключать тюнер и звонить в поддержку.

на выключенном тюнере никакиt chipid и серийные номера карты вам не помогут.
чтобы вам помогла тех.поддержка и отправила повторную команду на прописывание прав доступа - тюнер обязательно должен быть включен и подключен к антенному кабелю от Воли.

Місто

Днепр

Highlighted
Відслідковувач

тримала включенним 2 години,перегружала.Далі пише код 6. Перепрописувала 2 раза- не працює.То вже не перший раз таке.

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

І я двонила в підтримку  ПРИ ВКЛЮЧЕННОМУ ТЮНЕРІ. Я не зовсім тупа😀

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

@Galio57 еще раз оставьте тюнер включенным

кстати, на всех канала пишет "Нет доступа"?

Місто

Днепр