тюнер KAON CO3510 та звук DD 5.1

Старанний

тюнер KAON CO3510 та звук DD 5.1

Підкажіть, де в налаштуваннях тюнеру KAON CO3510 включити звук DD 5.1 на оптичний вихід? Бо без цього він звук 5.1 в стерео мікшує.

Місто

Київ

Відповідей: 29

@Юрий_М  написал (-а):

@UnkindledOne  написав (-ла):

К слову, лицензия Dolby Digital(AC3) стоила денюжку до 2017, сейчас не знаю. ВОзможно по этой причине и отсутствовала изначально.

В свое время шерстил тему на предмет плееров для iOS с поддержкой DTS (Digital Theater System). Почти во всех бесплатных решениях не поддерживается, т-к нужно платить (разработчикам ПО) деньгу за лицензию.

Никто и  не спорит, и не утверждает,  что все безвозмездно должно быть. Підморгує

Но тогда и оптический выход - излишество.  Оставили бы два RCA и хватит. Задоволений

Для наших, украинских вещунов-каналов и это лишнее. Звук полный отстой, чтобы его еще и усиливать и раскладывать на 5+1   Задоволений

так и не много то и каналов поддерживают такой звук... увы

Місто

Київ

@kovalenko077  написав (-ла):

Скажу відверто, немає ніякого бажання проводити якісь експерименти та тестування  з цим тюнером, тим більше, що в інструкції написано, що с флешки він покаже лише через свій плеєр лише те, що на ньому й запишеш.

Даремно Задоволений  В СО3510 флешка працює, але деякі формати відео не відтворює (mkv),  але avi повинен. Задоволений

Місто

Харків

@Юрий_М  написав (-ла):

Насправді саме через те, що частина контенту Волі транслюється у 5.1, й було й залишаєтся у моєму питанні - як та де в налаштуваннях тюнеру KAON CO3510 (який, доречі, саме Воля й надає користувачам для просмотру свого контенту!) виключити даунмікс у стерео та залишити на цифровому виході саме 5.1 звук.

Перемикання аудіоформату я у СО3510 не пригадую. А судячи з інструкції - керування тільки тільки вкл/викл S/PDIF.

З цього можна зробити висновок, скоріш за все  це просто стерео 2.0 через оптичний вихід.  Але.....

є у мене припущення, що після дубляжу, або перекладу, звуковій темі 5.1 капец, якщо вона і є, то тількі на оригінальній доріжці.  

Дуже шкода, що фахівців з технічних питань від Волі немає у цьому обговоренні. Або вони тут є, проте не володіють інформацією про девайси, які їх компанія надає користувачам 😞
Відкрию Вам, @Юрий_М , невеличку таємницю - до переходу на більш продвинутий пакет "Інтерактивне ТБ" в мене від Волі був тюнер Kaon CO1400, який в 5.1. видавав по оптиці звук без проблем в тому контенті, де Воля дійсно видає 5.1 звук (див. мої попередні дописи). Та й ще інтерфейс у нього був на порядки швидший за цей "сучасний" KAON CO3510.
Тому питання

Місто

Київ

Відкрию Вам, @Юрий_М , невеличку таємницю - до переходу на більш продвинутий пакет "Інтерактивне ТБ" в мене від Волі був тюнер Kaon CO1400, який в 5.1. видавав по оптиці звук без проблем в тому контенті, де Воля дійсно видає 5.1 звук (див. мої попередні дописи). Та й ще інтерфейс у нього був на порядки швидший за цей "сучасний" KAON CO3510.
Тому питання

Різниця між СО1400 і СО3510 колосальна, на апаратному рівні.  Тому, що 1400 працює за ОТТ технологією, а 3510 гибрид, і ТВ канали  транслюються згідно телевізійних стандартів. 

Я не чув про те, що в DVB-C ( по кабелю і тим більш в Україні) здійнюється мовлення на HD (720p) каналах зі звуком  в форматі 5.1.  В ОТТ без питань і в тому числі Full HD і зі звуком 5.1.

@Mikael  знову Ваш вихід (С) Підморгує 

Місто

Харків

Магістр

@kovalenko077  написал (-а):

Підкажіть, де в налаштуваннях тюнеру KAON CO3510 включити звук DD 5.1 на оптичний вихід? Бо без цього він звук 5.1 в стерео мікшує.

а він підтримує такий звук Обачливий

@AndreyPopov @Юрий_М @_zaborovsky  может вы подскажите в этом вопросе?

Місто

Київ

так не можу ж знайти ніде нормальної специфікації на цей тюнер та інструкції - тому й питаю тут про 5.1 звук. Бо контакт-центр Волі відповідає, що не знають, проте вВоля0клубі відповідь є.

@vitttt  написав (-ла):

@kovalenko077  написал (-а):

а він підтримує такий звук Обачливий

@AndreyPopov @Юрий_М @_zaborovsky  может вы подскажите в этом вопросе?

Місто

Київ

Магістр

Якщо  Ви отримали звук через S/PDIF це вже "перемога" Задоволений  

Звукову картину СО3510 не змінює і не конвертує, тобто видає такою як вона є. 

Звук 5.1 можна отримати виключно на відповідному контенті, але ніяк на каналах телевізійного мовлення. Спробуйте  фільми в кінотеатрах Волі  Задоволений

Місто

Харків

Місто

Київ

Так, звук через S/PDIF я отримав. В каналах ВОЛЯ CINE+  часто у фільмах є дві звукові доріжкі - одна на українскій, а друга оригінальна в 5.1. Також National HD  транслюється з оригінальною доріжкою у 5.1-форматі. Тому й питаю, як в цьому тюнері виключити даунмікс в стерео та залишити оригінальний 5.1 на цифромому виході.

@Юрий_М  написав (-ла):

Якщо  Ви отримали звук через S/PDIF це вже "перемога" Задоволений  

Звукову картину СО3510 не змінює і не конвертує, тобто видає такою як вона є. 

Звук 5.1 можна отримати виключно на відповідному контенті, але ніяк на каналах телевізійного мовлення. Спробуйте  фільми в кінотеатрах Волі  Задоволений

Місто

Київ