тюнер KAON CO3510 та звук DD 5.1

Магістр

Re: тюнер KAON CO3510 та звук DD 5.1

@Mikael  написав (-ла):

@kovalenko077 доброго дня!

Дане питання уточнюється у відповідного відділу.

@Mikael  за цей час можна увесь контент перекодувати в 5.1  Задоволений

Тим більше, що відповідь буде очікувано-прогнозованою Підморгує

Місто

Харків

Модератор

В кінотеатрі Воля Cinema, фільми Marvel, Disney в оригіналі (на другому звуковому потоці) йдуть в 5.1. Все інше в стерео.

Місто

Київ

Магістр

@Mikael  написав (-ла):

В кінотеатрі Воля Cinema, фільми Marvel, Disney в оригіналі (на другому звуковому потоці) йдуть в 5.1. Все інше в стерео.

@Mikael дякую! Задоволений

Місто

Харків

Відслідковувач

@Mikael  написав (-ла):

Насправді саме через те, що частина контенту Волі транслюється у 5.1, й було й залишаєтся у моєму питанні - як та де в налаштуваннях тюнеру KAON CO3510 (який, доречі, саме Воля й надає користувачам для просмотру свого контенту!) виключити даунмікс у стерео та залишити на цифровому виході саме 5.1 звук.
Проте, незважаючи на достатню активність тут у цій темі (за що окрема подяка учасникам), відповіді досить немає! :(

Місто

Київ

Магістр

@kovalenko077  написав (-ла):

Насправді саме через те, що частина контенту Волі транслюється у 5.1, й було й залишаєтся у моєму питанні - як та де в налаштуваннях тюнеру KAON CO3510 (який, доречі, саме Воля й надає користувачам для просмотру свого контенту!) виключити даунмікс у стерео та залишити на цифровому виході саме 5.1 звук.

Перемикання аудіоформату я у СО3510 не пригадую. А судячи з інструкції - керування тільки тільки вкл/викл S/PDIF.

З цього можна зробити висновок, скоріш за все  це просто стерео 2.0 через оптичний вихід.  Але.....

є у мене припущення, що після дубляжу, або перекладу, звуковій темі 5.1 капец, якщо вона і є, то тількі на оригінальній доріжці.  

Місто

Харків

Магістр

@kovalenko077   а як відтворюється звук з флешки? Не експериментували?

Якщо фільм буде відтворюватись з флешки в форматі 5.1, то тоді у Волі контент 2.0. А якщо ні, тоді СО3510 - "тупа железяка" Посміхається на 32 зуба

Місто

Харків

Відслідковувач

@Юрий_М  написав (-ла):

Перемикання аудіоформату я у СО3510 не пригадую. А судячи з інструкції - керування тільки тільки вкл/викл S/PDIF.

З цього можна зробити висновок, скоріш за все  це просто стерео 2.0 через оптичний вихід.  Але.....

є у мене припущення, що після дубляжу, або перекладу, звуковій темі 5.1 капец, якщо вона і є, то тількі на оригінальній доріжці.  

Дуже шкода, що фахівців з технічних питань від Волі немає у цьому обговоренні. Або вони тут є, проте не володіють інформацією про девайси, які їх компанія надає користувачам :(
Відкрию Вам, @Юрий_М , невеличку таємницю - до переходу на більш продвинутий пакет "Інтерактивне ТБ" в мене від Волі був тюнер Kaon CO1400, який в 5.1. видавав по оптиці звук без проблем в тому контенті, де Воля дійсно видає 5.1 звук (див. мої попередні дописи). Та й ще інтерфейс у нього був на порядки швидший за цей "сучасний" KAON CO3510.
Тому питання

Місто

Київ

Відслідковувач

@Юрий_М  написав (-ла):

@kovalenko077   а як відтворюється звук з флешки? Не експериментували?

Якщо фільм буде відтворюватись з флешки в форматі 5.1, то тоді у Волі контент 2.0. А якщо ні, тоді СО3510 - "тупа железяка" Посміхається на 32 зуба

Скажу відверто, немає ніякого бажання проводити якісь експерименти та тестування  з цим тюнером, тим більше, що в інструкції написано, що с флешки він покаже лише через свій плеєр лише те, що на ньому й запишеш.
Тому чекаємо, може є в Волі фахівці, які знають властивості девайсів, які ж сама Воля й надає користувачам.

Місто

Київ

Магістр

Відкрию Вам, @Юрий_М , невеличку таємницю - до переходу на більш продвинутий пакет "Інтерактивне ТБ" в мене від Волі був тюнер Kaon CO1400, який в 5.1. видавав по оптиці звук без проблем в тому контенті, де Воля дійсно видає 5.1 звук (див. мої попередні дописи). Та й ще інтерфейс у нього був на порядки швидший за цей "сучасний" KAON CO3510.
Тому питання

Різниця між СО1400 і СО3510 колосальна, на апаратному рівні.  Тому, що 1400 працює за ОТТ технологією, а 3510 гибрид, і ТВ канали  транслюються згідно телевізійних стандартів. 

Я не чув про те, що в DVB-C ( по кабелю і тим більш в Україні) здійнюється мовлення на HD (720p) каналах зі звуком  в форматі 5.1.  В ОТТ без питань і в тому числі Full HD і зі звуком 5.1.

@Mikael  знову Ваш вихід (С) Підморгує 

Місто

Харків

Модератор

kovalenko077, питання стосовно налаштувань додатково уточнюється. По факту отримання інформації ви отримаєте додаткову відповідь.

Місто

Київ