згорів телевізор

Highlighted
Допитливий

згорів телевізор

Доброго дня.

Від 3,12,2016 була зроблина заявка. Непоказує телевізор.
5,12,2016 Прийшов майстер замість вихода "HDMI" переключив на "ТЮЛЬПАНИ" і телевізор почав показувати знову.(висновок майстра що непрацює "HDMI") причина-?? МОВЧИТЬ
на запитання чи було таке в інших абонентів? відповів- що так але рідко.
Учора 1,03,2017 перестав показувати телевізор.
На пульт не реагує, флешку не показує.....
Завіз у сервісний центр- ВИСНОВОК уважно читаємо- згоріла плата.
Причина -подача напруги через вихід "HDMI" або тюльпани.
Запитання від сервісного центру який в мене оператор по телебаченню, я кажу ВОЛЯ і історія про "HDMI"у грудні розказую, а мені кажуть що я не перший хто звертається з такою проблемою. і саме головне що у всіх хто звертався  до сервісного центру оператор ВОЛЯ.
Висновок - міняй оператора.

Питання до Вас хто мені компенсує витрати на ремонт -2400грн. 
Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:4
Highlighted
Кмітливий

Re: згорів телевізор

для начала возьмите в сервисном центре официальное заключение о причинах поломки и стоимости ремонта

потом уже можно к Воле пытаться предъявить претензии
Місто

Київ

Highlighted
Магістр

fktrc написано:

Доброго дня.

Від 3,12,2016 була зроблина заявка. Непоказує телевізор.
5,12,2016 Прийшов майстер замість вихода "HDMI" переключив на "ТЮЛЬПАНИ" і телевізор почав показувати знову.(висновок майстра що непрацює "HDMI") причина-?? МОВЧИТЬ
на запитання чи було таке в інших абонентів? відповів- що так але рідко.
Учора 1,03,2017 перестав показувати телевізор.
На пульт не реагує, флешку не показує.....
Завіз у сервісний центр- ВИСНОВОК уважно читаємо- згоріла плата.
Причина -подача напруги через вихід "HDMI" або тюльпани.
Запитання від сервісного центру який в мене оператор по телебаченню, я кажу ВОЛЯ і історія про "HDMI"у грудні розказую, а мені кажуть що я не перший хто звертається з такою проблемою. і саме головне що у всіх хто звертався  до сервісного центру оператор ВОЛЯ.
Висновок - міняй оператора.

Питання до Вас хто мені компенсує витрати на ремонт -2400грн. 

"Питання до Вас хто мені компенсує витрати на ремонт -2400грн.?" -  відповідь: Ваш гаманець стане тонкішим. 

Пояснюю, "спалити" HDMI можливо у одному випадку, коли безлад з електрикою. Крім 5В в кабелі напруги не має. Ані в тюнері, ані в у Вашому ТВ,  а ось відсутність заземлення електроустаткування  та винекнення різниці потенціалів між корпусами - основна причина виходу з ладу  портів HDMI.

Це перше, друге, ніякого зв'язку між діями 5/12/2016 та  1/03/2017 не має. Вашому ТВ прийшов час. Або щось влетіло через електромережу.

Місто

Харків

Highlighted
Кмітливий

бывает (и частенько), что по коаксиалу прилетает и неслабо (у меня прилетало)

но то коаксиал и там спасает гальваническая развязка (она же изолятор земли)

а тут можно пытаться разговаривать только при наличии офицального заключения (с подписями и печатями) от авторизованного сервисного центра

если такого заключения нет -- то...

Місто

Київ

Розумник

Расскажу случай из своей практики - за ранее прошу прощения за лирику ) Звонит мне родственица - слезы - сопли - явные суицидальные беседы :smileywink: ) Сгорел телевизор Филипс - вызывают мастера - вывод - сгорела материнская плата - стоимость 2500 гривен и то нужно ждать пока привезут изза кордона ( таких типа нет ) За дело взялись я и Гугл - результат - перепрошивка телевизора 10 минут - телевизор рабочий - мастер послан лесом )

Місто

Київ