Жахлива робота інтернету

Highlighted
Відслідковувач

Жахлива робота інтернету

періодично швидкість падає просто нижче нема куди, нестабільне підключення, вже не перший раз трапляється таке, що інтернет працює кілька хвилин а потім просто зникає допоки не перезавантажити роутер, потім знову працює кілька хвилин і так по колу, робити що-небуть неможливо, швидкість жахливо низька. чому я повинен заплатити гроші а потім ще проводити якісь танці з бубном, щоб скористуватись інтернетом?H3F5yEESevUIMG_1678 (1).jpg

Місто

Хмельницький

43 ВІДПОВІДІ
Магістр

Re: Жахлива робота інтернету

@kacp1k  написал (-а):

періодично швидкість падає просто нижче нема куди, нестабільне підключення, вже не перший раз трапляється таке, що інтернет працює кілька хвилин а потім просто зникає допоки не перезавантажити роутер, потім знову працює кілька хвилин і так по колу, робити що-небуть неможливо, швидкість жахливо низька. чому я повинен заплатити гроші а потім ще проводити якісь танці з бубном, щоб скористуватись інтернетом?

а без роутера проверяли?

желательно сделать тест скорости на https://speedtest.volia.com
при подключении кабелем и желательно без роутера.

и по возможности также выложить результат команды: tracert 8.8.8.8

Місто

Днепр

Відслідковувач

ноутбук підключений кабелем від роутера, проблема проявляється періодично, передгадати коли саме- неможливо

Місто

Хмельницький

Магістр

@kacp1k  написал (-а):

ноутбук підключений кабелем від роутера

ну так без роутера пробовали? проблема то может быть в нем.

Місто

Днепр

Гуру

а можете напрямую пробнуть? 

главне в кабинете мас сетевой пропишите и гляньте еще раз. мож роутер глючит 

Відслідковувач

тільки що знов повторилась проблема, спочатку понизилась швидкість, а потім зовсім впала до нуля, спробував напряму через кабель, без роутера, інтернету нестало взагалі, на іконці на панелі задач написано *ограничено*, при спробі перейти на якийсь сайт або стандартне вікно що немає інтернету або якась сторінка "волі" на якій написано " для безперебійної роботи перетелефонувати за *номером* та сказати * данні * думаю добре, передзвоню, і що б ви думали? абонент поза зоною досяжності thumb up, Воля!

Місто

Хмельницький

Магістр

@kacp1k  написал (-а):

для безперебійної роботи перетелефонувати за *номером* та сказати * данні * думаю добре, передзвоню, і що б ви думали? абонент поза зоною досяжності thumb up, Воля!

значит у вас внесен в привязку МАС адрес роутера, потому при прямом подключении ноутбук не будет работать.

можете сами внести МАС адрес ноутбука через Личный Кабинет или попросить модератора это сделать, отправив Личное Сообщение с МАС адресом ноутбука

Місто

Днепр

Відслідковувач

не могли б ви вказати де саме, а то я щось не можу знайти, де це можна знайти?

Місто

Хмельницький

Відслідковувач

прив'язав мас адреси в кабінеті, змінилось абсолютно нічого, інтернет як зникав так  зникає, частота "зниження швидкості-зникнення-перезавантаження" зросла до кількох разів за 5 хвилин, робити що-небудь неможливо, швидкість завантаження в браузері- менше магабайта, в торренті 1 максимум півтора мегабайта за секунду, при заявлених в тарифі 10, потокове відео з ютубу чи інших сайтів-слайдшоу, і мені ще сьогодні прийшло СМС повідомлення про підняття оплати по моєму тарифу ХА-ХА-ХА, якби хоч інтернет нормально працював, я вже б нічого і не мав проти тих 10 гривень зверху, але чому я маю страждати та ще й доплачувати за свої страждання? помітив закономірність, що це все відбувається найчастіше при завантаженні якихось файлів, будь то завантаження в браузері, торренті чи оновлення бібліотеки STEAM чи ORIGIN, інтернет зникав кілька разів за час написання цього повідомлення, через що я не міг його відправити ( скріни лінь було робити, так)NXxiNsfFJz0.jpgvSLgqfL1BLY.jpgP55tKD8Wb-o.jpg

Місто

Хмельницький

Відслідковувач

pmOJ9SBx120зникає знову, швидкість вище 1.5мб\сек підніматись навіть не думає

Місто

Хмельницький